Warning: Undefined variable $nazev2 in /mnt/data/accounts/s/seomax3/data/www/strojezeman.com/class/page/news.view.php on line 82

Warning: Undefined variable $nadpis in /mnt/data/accounts/s/seomax3/data/www/strojezeman.com/class/page/news.view.php on line 83
Kam za trendy ve strojírenství | Stroje Zeman

Bezplatná infolinka

+420 800 888 547
Machineseeker Trust Seal

Kam za trendy ve strojírenství

Kam za trendy ve strojírenství

12.01.2018

Obor strojírenských a průmyslových technologií se v posledních letech posouvá kupředu rychlostí blesku. Ztratit přehled o nejnovějších trendech a inovacích je v této době nemyslitelné. Pro stálý přísun aktuálních informací využíváme ve Stroje Zeman Trade, jakožto prodejce CNC obráběcích strojů, několik zdrojů, které nás udržují stále v bdělém stavu, a to včetně veletrhů.  Všechny můžeme jedině doporučit.

 

Mezinárodní veletrh strojírenských technologií se blíží

Na šestnáctém ročníku veletrhu FOR INDUSTRY se najde každý, kdo se alespoň trochu zajímá o strojírenské technologie a nechce si nechat ujít ty nejčerstvější novinky v oboru.  Praktické ukázky, výsledky průzkumů, rozvoj firemní know-how, diskuze, semináře, motivace, networking. Přehlídka prezentací moderní výrobní techniky, progresivních technologií a inovačních trendů se uskuteční v PVA EXPO PRAHA od úterý 9. 5. do pátku 12. 5.

 

Mezinárodní strojírenský veletrh bude letos už potřetí

Od 9. 10. do 13. 10. se chystáme na brněnské výstaviště. Více než 1500 vystavovatelů a skoro 100 000 návštěvníků už dělá z MSV jeden z nejlepších veletrhů ve střední Evropě. Pro vystavovatele je veletrh příležitostí, jak se ukázat, návštěvnost je totiž vysoce odborná. Přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.

Nejprestižnější veletrh v oblasti zpracování dřeva v EU

Máme lichý rok, a to znamená, že brněnské výstaviště bude na pár listopadových dní domovem pro veletrh WOOD-TEC. Se svými 130 000 m2 čisté výstavní plochy nabízí dostatek prostoru pro významné evropské vystavovatele i návštěvníky. Veletrh je zařazen do sítě veletrhů podporovaných sdružením EUMABOIS (Evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů). Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl se uskuteční od 31. 10. do 3. 11. 2017.

 

Kam do zahraničí

Kromě českých veletrhů určitě doporučujeme spojit příjemné s užitečným a vyrazit do zahraničí. Třeba do Hannoveru na přední světový veletrh technologií Hannover Messe (24. 4. - 27. 4.) nebo do Mnichova na světový veletrh výroby forem a nástrojů, vývoj a design Euromold (24. 10. - 26. 10.). Pokud by byla Evropa málo, Calgary hostí 13. 6. - 15. 6. Global Petroleum Show.